המחשב נדלק אבל לא עולה.

אחת התקלות הפופולריות שקורת לפעמים היא המחשב נדלק אבל לא עולה​ וזה יכול לחרפן, לעצבן אבל צריך לדעת שאפשר גם לתקן מקרים כאלה והכי חשוב זה כיצד למנוע אותם.

המחשב לא נדלק

מה הם הסיבות לכך?

אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא בעיית האבק- פשוט מאוד צריך לנקות את המחשב מכיוון שהאבק מצטבר גורם לחום בתוך מארז המחשב הוא מפריע למאווררים לקרר ופשוט המחשב אינו יכול להפעיל את עצמו.

 ניתוק חלקים מלוח האם לפעמים זה קורה מתוצאה של אחד החלקים שפשוט קצת יצא מהמקום זה יכול להיות כתוצאה של של נדנוד המארז או מכה.

 בעיה בספק כוח ישנם מקרים שהספק כוח כבר עשה את שלו והוא אינו מספיק חזק בכדי לעלות את המחשב וזה הזמן להחליפו.

כרטיס זיכרון שרוף- בכדי לבדוק אם אכן זו הבעיה יש להוציא את כרטיס הזיכרון שבמחשב ואם ברשותכם עוד כרטיס בתוך לוח האם יש לבדוק אותם לסירוגין ולראות אם אכן זו הבעיה.

אלו הם חלק מהתקלות הפופולריות של בעיית המחשב נדלק אבל לא עולה.

אז למי כדאי לפנות?

לאחר שניסיתם את הבדיקות הללו לפי המדריך המופיע בפסקה הקודמת, ועדיין בעיית המחשב נדלק אבל לא עולה אינה נפתרה כלל, ניתן לצלצל לחיים לוי טכנאי מחשבים בתל אביב והמרכז בכדי שינסה לעזור לכם תחילה טלפונית על מנת לפתור את התקלה הזאת, ובמידה ואינכם מכירים את חלקי המחשב והבדיקות האלו אז עדיף שלא תעשו אותם בכדי לא לגרום לתקלות נוספות של חלקים תקינים במחשב, לכן מומלץ ליצור קשר עם חיים לוי על מנת שיגיע אליכם הביתה במידת הצורך, חיים יגיש בפניכם אבחון מקצועי של התקלה ויגיש בפניכם הצעת מחיר להמשך טיפול, הטיפול בתקלה יעשה בבית הלקוח ובמידת הצורך המחשב יילקח אל המעבדה, המטרה העיקרית לאחר אבחון וטיפול התקלה היא למנוע שהתקלה תחזור שנית למחשב, לכן ניתן ליצור קשר טלפוני במספר: 053-6666603 על מנת לקבל שירות טלפוני ובמידת הצורך לתאם עם חיים הגעה לביתכם, ובנוסף צפייה במחירון טכנאי שירות ניתן לצפות כאן.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו דילוג לתוכן